% Telekanālu salīdzinājums


Logo Nosaukums Apraksts Valodas
Bāzes paka
Paplašinātā paka
TV arhīvs
1 LTV1

Latvijas sabiedriskā televīzija. Programmu veido Latvijas un pasaules ziņas, kultūras un izklaides pasākumu tiešraides, raidījumi bērniem, filmas, seriāli.

lv
 
2 LTV7

Latvijas sabiedriskā televīzija. Programmu veido sporta pārraides, seriāli, filmas, kā arī raidījumi jauniešiem.

lv
 
3 RīgaTV 24

RīgaTV 24 ir dzīvā satura televīzijas kanāls, kas informē Rīgas un Latvijas iedzīvotājus par sabiedrībā aktuālo gan Latvijā, gan ārvalstīs.Pats galvenais – kanāls sniedz iespēju tā satura veidošanā piedalīties arī Tev!Seko līdzi kanāla aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook, Draugiem.lv, Youtube, Twitter un Instagram – uzzini kas jauns, uzdod jautājumus raidījumu viesiem un dalies ar informāciju par tieši Tev aktuālo galvaspilsētā un valstī.

lv
 
4 Re: TV

Latvijas Reģionu Televīzija „Re:TV” ir nacionālais televīzijas kanāls, kura satura veidošanā ir iesaistītas Latvijas reģionālās un vietējās televīzijas, un neatkarīgo producentu apvienības. Re:TV nodrošina informācijas - ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju u.c. aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā, kas pieejams ikvienam Latvijas un ārvalstu skatītājam.

lv
5 Sportacentrs.com TV

SportaCentrs.com TV – ir Latvijas sporta ziņu kanāls, kas koncentrējas ne tikai uz pašmāju sporta aktivitātēm un atspoguļo vadošo sporta veidu vietējo čempionu norisi, bet informē arī par sporta notikumiem pasaulē. Kanāls pārraida arī intervijas ar sportistiem, daudzveidīgus sporta video, kā arī analizē sporta notikumu gaitu no ekspertu viedokļa.

lv
 
6 LNT

Latvijas komerctelevīzija. Programmu veido informatīvi analītiskie raidījumi, ziņas seriāli, mākslas filmas, humora šovi, sporta un kultūras raidījumi, spēles un plaša programma bērniem.

lv
 
7 EuroNews HD

New

Eiropas ziņu kanāls. Programmu veido pasaules ziņas par politiku, ekonomiku, notikumiem pasaulē.

en
8 Travel Channel

Kanāls veltīts ceļojumiem. Ar šo kanālu var pabūt jebkurā pasaules nostūrī, piedalīties interesantās ekspedīcijās.

ru
en
9 Tiji

TiJi – telekanāls pašiem mazākajiem – speciāli radīts pirmskolas vecuma mazuļiem.

ru
10 Три ангела

New 

Ar daudzveidīgajām programmām telekanāls cenšās uzrunāt visas vecuma grupas – jauniešus, vecā gada gājuma cilvekus, bērnus un vecākus, cilvēkus, kuri mēģina tikt vaļā no atkarībām, un tos, kuri vēlas dzīvot veselīgu dzīvesveidu, un , protams, visus tos, kurus interesē Dieva vārds – jo visu programmu pamatā ir Svēto Rakstu vēstijumi.

ru
11 Fashion One HD

New

Fashion One – telekanāls par modi, kurš piedāvā skatītājiem unikālu programmu kolekciju par skaistumu, glamūru, stilu un dzīves košumu. Kanāla Fashion One HD programmās – modes nedēļu apskati pasaules modernākajās galvaspilsētās, kā arī raidījumi par pasaules stilīgākajām un glamūrīgākajām slavenībām. Visi raidījumi ir HD kvalitātē. 

ru
en
 
12 Discovery Showcase HD

New

Logs uz Discovery kanālu grupu.
Kanāls izveidots, kā vizītkarte Discovery kanālu grupai, lai atspoguļotu satura daudzveidību un saglabātu skaidru kanālu saikni. Discovery Show case HD aptver plašāku, spilgtāku, drošāku krāsu pasauli un apbrīnojamu paketi.

Logs uz Discovery kanālu grupu.
Kanāls izveidots, kā vizītkarte Discovery kanālu grupai, lai atspoguļotu satura daudzveidību un saglabātu skaidru kanālu saikni. Discovery Show case HD aptver plašāku, spilgtāku, drošāku krāsu pasauli un apbrīnojamu paketi.

ru
en
 
13 VIASAT Explore HD

New

Viasat explore – Plašs programmu apkopojums par neticamiem atklājumiem, ekstremāliem piedzīvojumiem, pārdrošiem pārbaudījumiem un bezbailīgiem cilvēkiem.

ru
en
 
14 VIASAT Nature History HD

New

Viasat Nature/ Viasat History HD lieliska iespēja skatīties labākos raidījumus divu izglītojošo kanālu apvienojumā  “vienā pogā”. Dokumentālo filmu kanāls par dabu un dzīvnieku pasauli kopā ar raidījumiem par vēsturi no senas pagātnes līdz mūsdienām. Iepazīstieties ar mūsu Planētas dzīvi un atveriet arvien jaunus civilizācijas noslēpumus Viasat Nature/Viasat History HD kanālā.

ru
en
 
15 RTG HD

New

RTG HD – Krievijas izglītojošs telekanāls par ceļojumiem augstas izšķirtspējas kvalitātē. Ēterā – TV programmas par dažādiem reģioniem Krievijā, kultūru, mākslu mūsu daudznacionālajā valstī, unikālo dabu, pilsētām, kūrortpilsētām, dzīvnieku pasauli, medībām un zvejošanu, vēsturi un etnogrāfiju.

ru
 
16 TV5 Monde

New

Informācija, izklaide, kino, tikšanās ar zināmiem cilvēkiem, ceļojumi citās kultūrās un dzīvēs visiem tiem, kuri mīl, mācās, māca franču valodu, runā un domā franču valodā.

fr
17 TV3

Latvijas komerctelevīzija. Programmu veido  izklaidējošas pogrammas, TV-šovi, sporta pārraides, seriāli, filmas, raidījumi bērniem un ziņas.

lv
 
18 TV6

Mūsdienīgs izklaides kanāls, kurš skatītājiem piedāvā jaunākos mūzikas koncertus, labākās filmas un seriālus, kā arī sporta raidījumus ( UEFA, NHL, Gillette World Sports, Extreme Red Bull).

lv
en
 
19 Kanāls 2

Populāru Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu video klipi, šovi, informatīvi izklaidejošās pārraides, pasaules seriāli un filmas.

lv
 
20 TV3+

Baltijas komerctelevīzija. Programmu veido populāri Krievijas TV kanālu izklaidējoši raidījumi, humora pārraides, televīzijas un realitātes šovi, seriāli, mākslas filmas, Krievijas animācijas filmas, sporta spēļu retranslācijas.

ru
 
21 Pirmais Baltijas Kanāls

Adaptēta Krievijas pirmā kanāla (ORT) versija. Programmu veido populāri Krievijas TV kanālu izklaidējoši oriģinālraidījumi, humora šovi, televīzijas spēles un realitātes šovi, seriāli, mākslas filmas, koncertprogrammas, raidījumi bērniem.

ru
22 ТНТ

TNT piesaista skatītājus ar interesantiem un jautriem TV projektiem. Seriāli, komēdiju šovi un citas izklaidējošās programmas ir ļoti populārās un ieņem aukstākās pozīcijas krievijas televīzijas pārraižu reitingu sarkastos. 

ru
23 NTV Mir

Krievijas neatkarīgais televīzijas kanāls. Galvenie pārraides temati: ziņas, autorprogrammas, izglītojoši informatīvie raidījumi un izklaides pārraides, seriāli, filmas.

ru
24 Ren-TV Baltic

Baltijas versija vienam no vispopulārākajiem Krievijas kanāliem - REN TV. Galvenie pārraides temati: informatīvās programmas, dokumentālais kino, izklaides raidījumi, filmas.

ru
25 CTC Baltics

Informatīvi izklaidejošās-programmas, TV-šovi, sporta raidījumi, sereāli un filmas.

ru
 
26 RTR Planēta Baltija

Krievijas valsts televīzijas kanāls starptautiskajai publikai. Programmu veido operatīvās ziņas, autorprogrammas, aktuālas intervijas, labākās dokumentālās un mākslas filmas, raidījumi par vēsturi, mākslu, teātri un baletu.

ru
 
27 KHL

KHL-TV ir pirmais Krievijas televīzijas kanāls, kas pilnībā veltīts hokejam. Kanāls piedāvā spēļu tiešraides, ikdienas aktuālākās ziņas, kā arī intervijas ar KHL zvaigznēm.

ru
 
28 TVCI

Starptautisks kanāls krievu valodā, kas piedāvā analītiskas un informatīvas programmas, mūzikas programmas, izklaidi bērniem, sporta pārraides un šovus.

ru
 
29 Россия 24

Krievijas informatīvajā kanāla ēterā pārstāvētas galvenās ziņas pasaulē, kā arī informācija par notikumiem Krievijā. Skatītāji tiek arī informēti par sporta jaunumiem, kultūras dzīvi, augstākajām tehnoloģijām, un veidotas speciālas reportāžas un izmeklēšanas. 

ru
 
30 Fox

Izklaides kanāls, kurš rāda labākus, dažādu žanru, ārzemju seriālus.

ru
en
 
31 Fox Life

Tas ir kanāls visai ģimenei. Populāri seriāli un filmas, visskatītākie šovi..

ru
en
 
32 National Geographic

Viens no pasaulē iecienītākajiem populārzinātniskiem kanāliem. Programmu veido dokumentālās filmas un reportāžas par zemes iedzīvotājiem, vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju, aizraujoši un izglītojoši ceļojumi uz visinteresantākajiem, noslēpumainākajiem un mazizpētītiem zemes nostūriem, piedzīvojumi un stāsti par pirmatklājējiem.

ru
en
 
33 National Geographic Wild

Savvaļas dabas, apkārtējās vides un neparastām dzīvām būtnēm uz mūsu planētas telekanāls.

ru
en
 
34 Discovery Channel

Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem kanāliem. Visu diennakti tiek rādītas zinātniski-populārās filmas un raidījumi, šovi, atklājumi, pētījumi.

ru
en
 
35 Animal Planet HD

Animal Planet raidījumi atklāj mūsu planētas dzīvnieku pasauli visā tās daudzveidībā. Šīs populārzinātnisks televīzijas kanāls piedāvā skatītājiem aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. 

ru
en
 
36 Discovery Science HD

Kanāls veltīts zinātnei. Tiek rādītas zinātniski-populārās filmas un raidījumi, atklājumi, pētījumi, izgudrojumi.

ru
en
 
37 Eurosport HD

"Eurosport” HD ir augstas izšķirtspējas kanāls. Programmu veido nozīmīgāko Eiropas un pasaules sporta notikumu translācijas Full HD formātā.

ru
en
 
38 Eurosport 2 HD

"Eurosport 2” HD ir augstas izšķirtspējas kanāls. Programmu veido nozīmīgāko Eiropas un pasaules sporta notikumu translācijas Full HD formātā.

ru
en
 
39 DTX HD

DTX ir aizraujošs izklaides kanāls. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. 

ru
en
 
40 ID Xtra HD

Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. ID Xtra - kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. 

ru
en
 
41 TLC

Izklaides kanāls, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. 

ru
en
 
42 Дом Кино

Krievu filmu kanāls raida Padomju laika kino šedevrus, no sešdesmito līdz mūsdienu skandalozākajām pirmizrādēm.

ru
 
43 Дом Кино Премиум HD

Augstākās kvalitātes krievu kino telekanāls HD formātā, kurā skatītājam piedāvājam labākās krievu filmas. Kanāla programmā filmas, kuras filmētas vietējās kinostudijās, - filmu pirmizrādes, kā arī seriāli, kuri ir iemīļoti skatītāju vidū.

ru
 
44 CBS Reality

Slēptā kamera ļaus justies kā notikumu vietā, izprast ārstu, policistu, glābšanas dienesta pasauli. Ekstremālās situācijas, aizraujoši notikumi, katastrofas, neticami negadījumi. Kanāla programmas stāsta par pārsteidzošām personībām, kuras ir spējīgas uz dīvainām, reizēm pat trakām darbībām.

ru
en
45 CBS Drama

Kanāls tiem, kam patīk seriāli – fantastikas, detektīvu un asa sižeta žanrā. Telekanāla ēterā – seriālu klasika no vadošām ASV studijām.

ru
en
46 TV XXI

Mākslas filmas un seriāli no visas pasaules.

ru
 
47 Дача

Kanāls rāda dārzkopības un augkopības video tiem, kuri tikai gatavojas sākt šādu hobiju, kā arī programmas par būvniecību un ar savām rokām ražotu dizaina produkciju.

ru
 
48 Телекафе

Kanāls par ēdienu visiem kas uzskata, ka ēdiena gatavošana ir māksla un bauda. "Telekafe" skatās uz visu nacionalo kultūru daudzveidību ar gardēžu acīm, cenšoties gūt emocijas caur garšu. 

ru
 
49 Бобёр

"Бобёр" - kanāls par mūsdienīgu dizainu un vienkāršiem arhitektūras risinājumiem, kas palīdz radīt mājīgumu mājās, vasarnīcā un birojā. Tā ir interjera dizaineru, arhitektu, būvnieku, ainavu speciālistu kopiena, kuras  speciālisti gatavi parādīt un pateikt, kā visu var izdarīt ar savām rokām. "Бобёр" piedāvā jaunas idejas budžeta būvniecībai, remontam, uzlabošanai, veidojot interjeru dzīvoklī, dārza mājā vai tās teritorijas pagalmā.

ru
 
50 K2

K2 – labākās mūsdienu Krievijas filmas ciparu formātā ar skaņu Dolby Digital.

ru
en
51 K1

K1 – Kanālā K1  skatieties izglītojošas programmas par dzīvi, modi un slavenībām. Šeit Jūs redzēsiet populārākos seriālus, kā arī kvalitatīvas mākslas un dokumentālās filmas.

ru
en
52 FilmZone

Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. 

ru
en
53 FilmZone + HD

FilmZone+ programmā tiek piedāvātas dažādu žanru filmas: asa sižeta filmas, piedzīvojumu filmas, trilleri un komēdijas. Kanālā pieejamais saturs tiek demonstrēts HD kvalitātē.

ru
en
54 Наше кино

Krievijas filmu kanāls. Galvenie pārraides temati: padomju un Krievijas kinematogrāfa klasiskās filmas.

ru
 
55 Kino24

Filmu telekanāls

ru
56 PRO100 TV

Telekanāls «PRO100TV»  veidots, ievērojot vislabākas tradīcijas, kā ģimenes televīzija.  Katru dienu tiek pārraidītas TV kanāla veidotas programmas, programmu cikls bērniem, izglītojoši – zinātniski raidījumi un arī populārākie seriāli un dokumentālās filmas visai ģimenei.

ru
57 О!

Pirmais izglītojošais bērnu kanāls “O”! Projekts paredzēts bērniem no 3 līdz 8 gadiem un viņu vecākiem. Kanālā būs labākās bērnu filmas, attīstošas multfilmas un citas programmas, kuras, pēc noskatīšanās, bērni kopā ar vecākiem varēs apspriest. Būs arī projekti, kuri palīdzēs mazākajiem skatītājiem attīstīt savus talantus, mācīties zīmēt, veidot kompozīcijas un iepazīt pasauli.

ru
 
58 Jim Jam

Jim Jam pirmsskolas vecuma bērniem piedāvā multfilmas un jautrus raidījumus.

ru
 
59 Смайлик ТВ

Bērnu kanāls piedāvā mazajiem skatītājiem attīstošās un izklaidējošās programmas.

ru
60 Мультимания.ТВ

Izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

ru
 
61 Pingvin LoLo

Bērnu televīzijas kanāls Pingvin LoLo pieejams arī latviešu valodā.

ru
lv
62 Детский мир/ Телеклуб

Kanāls "Детский мир" piedāvā padomju multiplikācijas un bērnu-jauniešu filmas no rīta. Vakara to nomaina "Телеклуб".

ru
 
63 Карусель

Krievu TV kanāls bērniem. Kanāla mērķauditorija ir bērni vecumā no 3 līdz 8 gadiem, un atbilstoši tā saturu veido sekojoši programmu bloki: pārraides, kas attīsta iztēli; multiplikācijas filmas, kas izglīto un attīsta sociālās iemaņas; viktorīnas, spēles.

ru
 
64 Nickelodeon

Viens no pasaulē populārākajiem Amerikas kanāliem bērniem. Programmu veido animācijas filmas, seriāli un TV šovi par bērnu un jauniešu dzīvi skolā un vidusskolā, atjautības spēles un totalizatori.

ru
en
 
65 LoLo TV

LoLo TV – bērnu televīzijas kanāls, kurā pieejamas ārzemju, mūsdienu Krievijas un padomju laika mākslas filmu un multfilmu kolekcijas.

ru
66 Kidzone

Телеканал предлагает передачи обучающего и вдохновляющего содержания детям в возрасте до 14 лет. Юные зрители могут смотреть как мультфильмы европейского производства, так и популярные детские передачи и музыкальные клипы других стран. 

ru
en
lv
67 Disney

Kanālā redzamas klasiskās un modernās mākslas filmas, kā arī multfilmas ar slavenajiem multfilmu studijas "Disney" varoņiem, ko iemīļojuši dažāda vecuma bērni.

ru
de
 
68 Pirmais Baltijas Muzikālais Kanāls

100% interaktīvs diennakts muzikālais kanāls, kura ēteru veido paši skatītāji.

ru
 
69 Latvijas Šlāgerkanāls

Pirmais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.

lv
70 Mūzikas video

Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.

lv
71 VH1 Europe

Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. 

en
 
72 MTV Music 24

Mūzikas kanāls, kas ir pilnībā veltīts pasaulē aktuālajai popmūzikai. 

en
 
73 VH1 Classic

Programmu veido populārākās melodijas no 60-tajiem gadiem līdz mūsdienām, kā arī dziesmu topi un muzikāli raidījumi.

en
 
74 Muz TV Baltija

Krievijas mūzikas kanāls. Programmu veido populāra mūzika, visi krievu estrādes jaunumi, ceremonijas, intervijas ar mūzikas zvaigznēm, dokumentālie raidījumi.

ru
75 RuSong

RuSoung - Mūzikas telekanāls, kurš 24 stundas diennaktī raida pašus populārākos Krievijas videoklipus.

ru
76 RUSSIAN MUSIC BOX

RUSSIAN MUSICBOX - starptautisks jauniešu mūzikas kanāls ar aktuāliem hītiem, mūzikas jaunumiem, kā arī dažādiem konkursiem un izklaides programmām no māksliniekiem un dīdžejiem.

ru
77 Alise Plus TV

Alise Plus TV – tas ir jauns Latvijas mūzikas telekanāls, kur diennakts režīmā skan labākā mūzika un tiek pārraidīti svaigākie un modernākie video no mūsdienu mūzikas industrijas top mūzikas izpildītājiem. 

lv
ru
78 Deluxe Music

Kanāls specializējas uz dažāda klāsta mūzikas stiliem. Pa dienu tas spēlē vairāk populāro mūziku, un raida specifiskākas stilus naktī, piemēram, disko vai rock.

de
 
79 Folx music television

Muzikālais kanāls.

de
 
80 Шансон

Muzikālais informatīvi-izklaidējošais kanāls. Autordziesmas, mūsdienu un klasiskās romances, tautasdziesmas, krievu džeza mūzika.

ru
 
81 TMB RU

Telekanāls TMB RU translē jaunākos austrumu mūzikas hitus. 20% saturu sastāda mūzikālas un izklaides šov-programmas. 80% saturu sastāda mūzikas video klipi no austrumu valstīm, it sevišķi no turku valodā runājošām valstīm.

ru
 
82 Юмор Box

Юмор Box - humoristisks, izklaides kanāls ar kardināli jauniem svaiga humora risinājumiem.

ru
83 Охота и рыбалка

Izklaidējošs kanāls kaislīgiem medniekiem un zvejniekiem. Pamācoši raidījumi un kulinārija.

ru
 
84 History Channel

Viens no pasaulē iecienītākajiem populārzinātniskiem kanāliem. Programmu veido dokumentālās filmas un reportāžas par zemes iedzīvotājiem, vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju, aizraujoši un izglītojoši ceļojumi uz visinteresantākajiem, noslēpumainākajiem un mazizpētītiem zemes nostūriem, piedzīvojumi un stāsti par pirmatklājējiem.

ru
en
 
85 H2 HD

Izglītojoši informējošs telekanāls, kurš sniedz informāciju izklaidējošā formātā, kanāla unikālums izpaužas tajā, kā ziņo skatītājiem par lietām caur dažādiem seriāliem un programmām, kuras ieved skatītāju pasaules kultūras vēsturē. 

en
 
86 EuroNews RU

Eiropas ziņu kanāls krievu valodā. Programmu veido pasaules ziņas par politiku, ekonomiku, notikumiem pasaulē.

ru
87 BBC World News

Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.

en
88 NANO TV

Kanāls, kurš veltīts nano tehnoloģijām un inovācijām.

ru
 
89 Food Network

Programmu veido raidījumi par kulināriju, dažādu virtuvju tradicionālie, kā arī mūsdienīgie ēdieni.

ru
90 Первый образовательный

Telekanāls “Первый образовательный” piedāvā saviem skatītājiem sevis veidotus, oriģinālus raidījumus: telekursus, autorprogrammas. Bez tā visa, kanāls piedāvā arī klasisko mākslas un dokumentālo kino.  

ru
91 TBN Russia

TBN Russia  - krievu valodā raidošs kanāls, programmas domātas dažādu konfesiju kristiešiem.

ru
92 Поехали!

Jaunais telekanāls stāstīs par to, kā pārvērst jebkuru ceļojumu košu un neaizmirstamu. Lauki un meži, kalni, upes un pilsētas, uz ziemeļiem un dienvidiem, uz rietumiem un austrumiem, izstieptas rokas attālumā – ar jaunu, aizraujošu skatu.

ru
 
93 STV Pirmā!

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm! Tu – mīlošā. Tu – sapņojošā. Draudzene. Mamma. Ballīšu dīva. Pasaules izzinātāja. Tu – sieviete. STV Pirmā! ir pirmā televīzija Latvijā, kas radīta tieši sievietēm. Telekanāls atpūtai pēc darba dienas, jauniem iedvesmas mirkļiem un godīgai sarunai par dzīvo.

lv
94 Inter+

Vadošā Ukrainas televīzijas kanāla starptautiskā versija orientēta uz ārpus Ukrainas dzīvojošiem etniskajiem ukraiņiem.

ru
ua
 
95 8й канал

Informatīvi izklaidejošs kanāls kurš rāda filmas, analītiskus materiālus, intervijas ar slaveniem mūziķiem un akteriem, laika ziņas, humora un kulinārijas televīzijas projektus.

ru
96 Горизонт

Kanāls pārraidot, pasaules nozīmes mērogā sociālus TV projektus, veicina papildus izglītību, veselīga dzīvesveida popularizēšanu, dzīvi harmonijā ar dabu.

ru
97 Chaula TV HD

Izklaides kanāls kas piedāvā satura dažādību Latvijas mēdiju vidē.

lv
98 Maxxi-TV

Optimisks, sieviešu iedvesmojošs kanāls. Atgādina sievietei par viņas fizisko skaistumu, iekšējo skaistumu, aicina atcerēties, ka mērķis ir mīlēt un būt mīlētai!

ru
 
99 Трофей

Kanāls par medībām, pastaigām mežā un makšķerēšanu.

ru
 
100 Ностальгия

Kanāls ir adresēts tiem, kas lolo iepriekšējo gadu elkus; kuri mīl mūziku un filmas 1960 - 1990 pārbaudītas ar laiku; tiem, kas interesējas par vēsturi.

ru
 
101 Кто есть кто

Kanāls rada dokumentālās filmas par svarīgo un slaveno cilvēku dzīvēm.

ru
 
102 TVOE

TVOE ir muzikāli, informatīvi-izklaidējošais kanāls ar ziņām no izklaides industrijas, no slēgtiem VIP pasākumiem, kā arī ekskluzīvas intervijas, pēdējie skandāli, kritiķu viedokļi un pasaules mēroga notikumi.

ru
en
 
103 Hustler TV

Erotikas TV kanāls.

en
 
104 New world

Informatīvi izklaidejošs kanāls kur ziņas raida astoņas reizes dienā.

ru
105 Kazakh TV

Kazakh TV - aktuālā informācija par Kazahstānu un pasaules politiskiem, ekonomiskiem un sporta notikumiem.

kz
106 TVPolonia

Polijas valsts kanāls, kas adresēts iedzīvotājiem ārpus Polijas. Programmu veido raidījumi visai ģimenei - par vēsturi, kultūru, cilvēkiem. Raidījumi bērniem un jauniešiem. Agrāko gadu un jaunākās poļu filmas. Teātra izrādes un mūzikas raidījumi.

pl
107 The Holiday & Cruise Channel

Informatīvi-izklaidējošais kanāls par ceļojumiem.

en
108 NHK World

NHK World ir ziņu un informācijas kanāls.

en
 
109 Беларусь 24

Беларусь ТВ - starptautiskais informatīvi-publicistiskais televīzijas kanāls, pārraida baltkrievu un ārzemju politiskos, sociālos un kultūras notikumus, piedāvājot ārzemju skatītajiem objektīvu informāciju par svarīgakajiem notikumiem Baltkrievijā un citur pasaulē.

ru
by
110 France24

Francijas informatīvais-ziņu kanāls. Ziņas par politiku, ekonomiku, notikumiem pasaulē.

en
fr
ar
111 Deutsche Welle

Vācijas informatīvais-ziņu kanāls. Veltīts kultūrai, izglītībai, dažādiem pasaules notikumiem un politikai, ekonomikai.

de
en
112 RTVi

Populārs krievu informatīvi izklaidējošs kanāls. Piedāvā ziņas, filmas,sarunu šovus.

ru
 
113 Еspreso tv

Informatīvs Ukrainas televīzijas kanāls, kas nodrošina skatītājus ar jaunākām ziņām par notikumiem Ukrainā, Eiropas Savienībā un pasaulē kopumā. Kanāls piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotos informatīvos raidījumus.

ua
114 112 Ukraine

Ukrainas kanāls. Svaigās politikas ziņas. Ukrainas un pasaules ekonomikas ziņas, informācija par ārkārtas situācijām un noziedzīgiem notikumiem.

ru
115 LRT Lituanica

LRT Lituanica skatītājiem tiek piedāvātas ziņas, kultūras, pētnieciskās žurnālistikas un debašu programmas, kvalitatīvas izklaides un bērnu programmas.

lt
116 ТРО Союза

Kanāla galvenā sastāvdaļa ir informācijas un analītiskās programmas.

ru
 
117 CNC World

Ķīnas ziņu TV kanāls.

cn
 
118 Надежда ТВ

Pozitīvs, ģimenes TV, kurš balstās uz kristīgajām vērtībām.

ru
119 Inspiration

Inspiration apvieno izklaides satura reliģiskās un ģimenes vērtībās balstītas programmas.

en
120 МИР ТВ

TV kanāls "MIR" iepazīstina skatītājus ar mūsdienu dzīvi un vēsturi.

ru
 
121 RT DOC

Skatieties RT DOC un uzziniet vairāk par kultūru, tradīcijām un vēsturi Krievijā un visā pasaulē.

en
122 RT

RT atspoguļo visus svarīgākos politiskās, ekonomiskās un sociālās mūsdienu pasaules mēroga problēmas tiem, kuri vēlas zināt vairāk.

RT piedāvā alternatīvu pasaules vēstījuma skatījumu, un arīdzan iepazīstina auditoriju ar savu viedokli uz svarīgākajiem starptautiskajiem notikumiem.

en
123 RT Espanol HD

RT atspoguļo visus svarīgākos politiskās, ekonomiskās un sociālās mūsdienu pasaules mēroga problēmas tiem, kuri vēlas zināt vairāk.

RT piedāvā alternatīvu pasaules vēstījuma skatījumu, un arīdzan iepazīstina auditoriju ar savu viedokli uz svarīgākajiem starptautiskajiem notikumiem.

es
 
124 RTL Television

Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi. Turklāt, visas "Formula 1" sezonas garumā, kanāls piedāvā regulārās treniņu, kvalifikācijas un sacīkšu translācijas.

de
 
125 SUPER RTL

TV kanāls raida programmas tikai bērniem un pusaudžiem.

de
 
126 VOX

Kanāls galvenokārt raida dokumentālās filmas, ASV seriālus un filmas.

de
 
127 RTL 2

Izņemot dažas ziņu programmas, kanāla galvenais saturs ir šova programmas, raidījumi un amerikāņu seriāli.

de
 
128 RTL NITRO

Izklaides kanāls plašai auditorijai. Programmā ir daudz veco vācu un amerikāņu seriālu un filmu.

de
 
129 n-tv

Galvenais TV kanāla saturs: ziņas, informatīvi - analītiskās programmas, ekonomiskie apskati un TV šovi par sociālām un politiskām tēmām. Kanāla īpatnība ir steidzamas ziņu izrādes tiešraidē  par aktuālākajām un karstākajām tēmām.

de
 
130 RTL Plus

Telekanāls sievietēm.

de
 
131 Toggo Plus

Telekanāls bērniem un visai ģimenei.

de
 
132 RT DOC HD

Skatieties RT DOC un uzziniet vairāk par kultūru, tradīcijām un vēsturi Krievijā un visā pasaulē.

en
133 RT HD

RT atspoguļo visus svarīgākos politiskās, ekonomiskās un sociālās mūsdienu pasaules mēroga problēmas tiem, kuri vēlas zināt vairāk.

RT piedāvā alternatīvu pasaules vēstījuma skatījumu, un arīdzan iepazīstina auditoriju ar savu viedokli uz svarīgākajiem starptautiskajiem notikumiem.

en
134 NHK World HD

NHK World ir ziņu un informācijas kanāls.

en
 
135 Крик-ТВ

“Informēt, izglītot un izklaidēt” – Telekanāla “КРИК-ТВ” galvenais uzdevums. Telekanāls pārraida kulturāla, informatīva satura programmas, dokumentālas filmas, jaunākās ziņu pārraides, politikas un sporta jaunumus. 

ru
136 Setanta Sports Eurasia HD

Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm un Golden Boy Boxing cīņām.

ru
en
137 SPORT 1

Kanāls piedāvā sporta tiešraides un pārraides.

ru
en
 
138 SPORT 2

Kanāls sporta faniem.

ru
en
 
139 K1 HD

K1 HD - tās ir labākās Holivudas filmas HD kvalitātē. Iekārtojies ērtāk, jo reklāmas netraucēs baudīt izcilu kino.

ru
en
140 Время

Время – unikāls vēsturiksi biogrāfisks kanāls par izcilu personību dzīvi, gan mūsdienu, gan  leģendārām vēsturiskām personībām: aktieriem, sportistiem, mūziķiem, politiķiem un zinātniekiem.

ru
 
141 RTG int

Kanāls fokusējas uz kultūru un ģeogrāfiju, piedāvā dokumentālās filmas, kas paplašina zināšanas par vēsturi, kultūru, virtuvi, dabu, reliģiju, cilvēkiem, etnogrāfiju, zinātni un tehnoloģijām.

ru
142 Fashion TV

Fashion TV Vienīgais pasaules modes, skaistuma un stila kanāls, kurā tiek rādīti modes stili un tendences esošajai un nākamajām sezonām, demonstrētas pasaules vadošo modelētāju tērpu kolekcijas, jaunākās modes ziņas, tematiskie raidījumi par dizaineriem, supermodelēm, modes biznesu.

en
ru
 
143 sixx

Vācu televīzijas kanāls spetsializēts sievietēm, kurā var iegādāties dažādas preces.

de
 
144 Al Jazeera HD

Ziņu kanāls.

en
ar
 
145 ProSieben

Vācijas daudzpusīgs izklaides kanāls ģimenei. Programmu veido oriģināli televīzijas šovi, TV žurnāli, jaunākie seriāli, populārākās filmas, vācu humora šovi, multfilmas un raidījumi bērniem.

de
 
146 UA: Перший

Kanāls raida Ukrainas un pasaules ziņas, preses konferences ar valstsvīriem. Svarīgu vietu telekanālā aizņem sports, ieskaitot futbolu.

ua
 
147 Current Time HD

Telekanāls pārraida informatīvi-analītiskus raidījumus.

ru
 
148 Arirang World TV

New

Starptautiskais ziņu kanāls reālajā laikā par Koreju.

kr
149 Armenia TV Europe

New

Armēnijas Sabiedriskā Televīzija piedāvā saviem skatītājiem dažādus politiskās, kultūras un sociālās programmas, filmas un koncertus.

am
150 Союз

Krievijas pareizticīgo kanāls. Ēterā ik nedēļu tiek translēti dievkalpojumi no Jekaterinburgas tempļa, rīta un vakara lūgšanas, kā arī Krievu Pareizticīgo Baznīcas darbību Krievijā un ārvalstīs.

ru
151 SBN

Izglītojošs kanāls visai ģimenei.

en
152 CNL

Kanāla mērķis - dot kristīgo mācību, izmantojot izklaides un iedvesmojošus raidījumus, lai nestu laimi cilvēku dzīvēs, tādējādi mainot sabiedrību un paaugstinot cilvēku morālo un garīgo līmeni.

ru
153 Angel TV-Russia

Angel ТV – starptautiskā pārraižu mediju grupa, kura uzrunā skatītājus ar pozitīvu pasaules uztveri caur sabalansētiem raidījumiem par dzīves stilu.

ru
 

TV Pakalpojums nodrošināts kopā ar SIA "Smart TV"

*Kanālu saraksts publicēts informatīvajā formā. Kanālu saraksts var mainīties saturiskajā un skaitliskajā veidā bez iepriekšēja brīdinājuma. SIA "IT MANAGEMENT GROUP", SIA "REDNET", SIA "DNET ITRISINĀJUMI", SIA "RKT TECHNOLOGY", SIA "VIKNET", SIA "EURO TELECOM", SIA "INTVTEL", neatbild par paku saturu un par tiesiskajiem raidīšanas pamatiem. Televīzijas pakalpojumi tiek nodrošināti saskaņā ar SIA "Smart TV" sadarbības līgumu.

**Tiesību turētājus un parejos ieinteresētus ar jautājumiem, kas saistīti ar TV pakalpojumu tiesisku un tehnisku nodrošināšanu lūgums griezties SIA "Smart TV".

Kontaktinformācija: e-pasts info@smart-tv.lv; tel.nr. +37166662470